Image Alt

Kroky k úspěšné triádě

  /  Kroky k úspěšné triádě

B3  13:00 – 14:30

Diskuzní workshop

Jak na úspěšnou triádu? To je otázka, kterou v ZŠ Mozaika, o.p.s, řešíme více než 15 let. Tak daleko sahají zkušenosti s triádami na naší škole. Díky projektu Growth Mindset jsme si na téma triád posvítili důkladněji. V širokém týmu pedagogů jsme revidovali naše zkušenosti s triádami a mapovali kroky, které považujeme za podstatné a pro efektivní triádu nepostradatelné. Co z toho vzniklo? Vytvořili jsme časovou osu, která zachycuje cestu vedoucí k úspěšné triádě na naší škole. Na workshopu bychom se s vámi rádi podělili o naše zkušenosti s triádami, představili vám, kam jsme společně při přemýšlení o triádách došli.

 

Záznam workshopu

 

 

 

Jana Řičařová

 

 

Jana Řičařová

Mgr. Jana Řičařová je učitelkou 1. stupně. Absolvovala MU Brno – obor Učitelství pro 1. stupeň. Nyní učí na ZŠ Mozaice již přes 10 let.

 

 

Marián Kvašňovský

 

 

Marián Kvašňovský 

Mgr. Marián Kvašňovský, absolvent UMB Banská Bystrica – aprobace tělesná výchova a etická výchova. Pracoval více než 3 roky v Anglii s lidmi s PAS a více než 2 roky na Slovensku. Učí druhým rokem na 2. stupni ZŠ Mozaika, což je i jeho první zaměstnání ve školství.

Věra Krejčová

Mgr. Věra Váňová Krejčová, Ph.D.

Moderátorka workshopu